İdeallerinize Sahip Çıkın!
Üniversite Sınavı Kaderiniz Değildir!

Gelecekte doktor, diş hekimi ya da eczacı olmak istiyor fakat sınav engelleri nedeniyle ideallerinizden vaz geçmek zorunda kalıyorsanız size mükemmel bir teklifimiz var. Avrupa Birliği üyesi olan Macaristan, Romanya ve Bulgaristan’da tıp eğitimini üniversite sınavında başarılı olmak zorunda olmaksızın alabilirsiniz. Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK denkliği ile, dilerseniz İngilizce eğitim alarak idealinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan tüm desteği EUTIME size veriyor! Dilerseniz hemen işlemlerinize başlayarak Eylül ayında Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık ya da Fizik Tedavi bölümlerinde eğitime başlayabilirsiniz…


Türkiye ve AB arasında eğitim denkliği sağlanmış durumda olduğu için öğrencilerimiz Erasmus gibi programlarla AB ülkelerinde bir dönem eğitim alıp, sonra eğitimlerine normal biçimde devam edebiliyorlar. Aynı denklik anlaşması, öğrencilerin serbest dolaşımını da kapsadığı için, eğitiminize bir AB ülkesinde devam etmenizin önünde hiçbir engel yoktur. Öğrencilerin YÖK denkliği ile Avrupa Birliğinde, üniversite sınavına girmeden eğitim alabilecekleri resmen açıklanmıştır.

Avantajlarınız neler?
1- Bir Avrupa Birliği üniversitesinden, mavi diploma alarak mezun olacaksınız ve mesleğinizi Türkiye ve tüm dünyada yapabileceksiniz.
2- İdeallerinize ulaşmak sizin elinize olacak. Sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir hayatı yaşamak zorunda değilsiniz.
2- Uluslararası bir ortamda eğitim alıp, yaşayacak, İngilizcenizi aktif olarak kullanacaksınız.
3- Sahip olacağınız Schengen vizesi sayesinde tüm Avrupa’yı gezip görebilecek, eğitiminizin ardından Avrupa Birliğinde staj ve kariyer başlangıcı yapma hakkı elde edeceksiniz.( KKTC ve Türkiye’deki hiçbir üniversite size bu olanağı veremiyor!)
4- Şu andaki ile aynı hatta daha ile az para harcayarak Avrupa Birliğinde eğitim almış olacaksınız.